Kin Wan Trading

Kin Wan Trading
Saya Faris Izzat Hamzah, pengasas weldingnearme.my.
Apa yang akan anda temui di sini

Saya Faris Izzat Hamzah, pengasas weldingnearme.my.

Walaupun saya bukan pemilik kedai pakaian atau pengusaha butik, saya berminat untuk membantu orang ramai mencari kedai pakaian, butik dan premis fesyen yang terdekat di Malaysia dengan cepat, mudah dan boleh dipercayai.

Saya mencipta direktori ini dengan penuh dedikasi kerana saya tahu bahawa mencari kedai pakaian berhampiran boleh memudahkan urusan membeli-belah, sama ada anda mencari pakaian harian, pakaian formal, pakaian tradisional atau aksesori fesyen. Matlamat saya adalah menyediakan maklumat yang jelas, terkini dan mudah dirujuk supaya anda dapat mencari kedai yang sesuai dengan lebih yakin.

Misi saya adalah menghimpunkan maklumat berguna tentang kedai pakaian di Malaysia dalam satu tempat, termasuk lokasi, waktu operasi, maklumat hubungan, jenis pakaian dan perkhidmatan yang tersedia, supaya anda dapat mencari kedai yang paling sesuai dengan keperluan dan pilihan anda.

Kin Wan Trading, yang terletak di bandar Chaah, Johor, merupakan destinasi utama bagi penduduk setempat dan sekitarnya dalam mencari keperluan pakaian harian. Sebagai sebuah kedai pakaian terdekat yang terkenal, perniagaan ini menawarkan pelbagai pilihan pakaian lelaki, wanita, dan kanak-kanak dengan harga yang berpatutan serta kualiti yang memuaskan. Dengan lokasinya yang strategik dan perkhidmatan mesra, Kin Wan Trading bukan sekadar tempat membeli-belah, tetapi juga menjadi rujukan komuniti untuk memenuhi keperluan fesyen dan keselesaan seharian.

Kin Wan Trading

Alamat

Jalan Yong Peng, Taman Damai Jaya 2, 85400 Chaah, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

Telefon

Lokasi Kin Wan Trading
Ulasan

/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Kin Wan Trading yang terletak di Jalan Yong Peng, Taman Damai Jaya 2, 85400 Chaah, Johor Darul Ta'zim, Malaysia, menonjol sebagai destinasi utama bagi keperluan perdagangan dan perniagaan di kawasan tersebut. Lokasinya yang strategik memudahkan akses untuk pelanggan dari pelbagai kawasan sekitarnya, manakala pengurusan stok yang sistematik memastikan ketersediaan barangan sentiasa mencukupi. Dengan komitmen terhadap kualiti perkhidmatan dan harga yang kompetitif, perniagaan ini berjaya membina kepercayaan kukuh dalam kalangan pelanggan setia mahupun pelanggan baharu. Selain itu, efisiensi operasi yang diamalkan membolehkan urusan transaksi dijalankan dengan cepat dan lancar, sekaligus menjadikan Kin Wan Trading sebagai pilihan utama untuk memenuhi keperluan harian mahupun bekalan perniagaan di Chaah dan sekitarnya.

Ahad10:30 PG–10:00 PTG
Isnin10:30 PG–10:00 PTG
Selasa10:30 PG–10:00 PTG
Rabu10:30 PG–10:00 PTG
Khamis10:30 PG–10:00 PTG
Jumaat10:30 PG–10:00 PTG
Sabtu10:30 PG–10:00 PTG

Apakah Kin Wan Trading benar-benar kedai pakaian terdekat dari kawasan Chaah?

Ya, Kin Wan Trading terletak di Jalan Yong Peng, Taman Damai Jaya 2, 85400 Chaah, Johor, menjadikannya pilihan utama bagi penduduk sekitar yang mencari kedai pakaian terdekat. Lokasinya yang strategik di tengah taman perumahan memudahkan akses tanpa perlu memandu jauh ke pusat bandar. Stok pakaian yang pelbagai, dari kasual hingga formal, tersedia untuk memenuhi keperluan harian atau majlis tertentu. Jika anda berada di kawasan Chaah, jarak ke kedai ini biasanya hanya beberapa minit, menjimatkan masa dan kos perjalanan.

Apakah jenis pakaian yang ditawarkan di Kin Wan Trading?

Kin Wan Trading menyediakan pelbagai pilihan pakaian untuk lelaki, wanita, dan kanak-kanak, termasuk baju kurung, kemeja, seluar jeans, dan pakaian sukan. Koleksi mereka sentiasa dikemas kini mengikut trend semasa tetapi tetap mengekalkan kualiti fabrik yang selesa dipakai dalam iklim tropika Malaysia. Bagi mereka yang mencari pakaian murah tanpa mengorbankan mutu, kedai ini menawarkan harga berpatutan dengan potongan harga bermusim. Stok yang disusun rapi memudahkan pelanggan membandingkan gaya sebelum membuat keputusan.

Baca
Wat Eng Professional Tailor

Bagaimana cara untuk sampai ke Kin Wan Trading dari pusat bandar Chaah?

Dari pusat bandar Chaah, anda boleh mengambil laluan menuju Jalan Yong Peng dan terus mengikuti papan tanda ke Taman Damai Jaya 2. Kedai ini terletak di deretan lot komersial yang mudah dikenali dengan papan tanda kuning terang di hadapan bangunan. Waktu operasi biasanya bermula dari 10 pagi hingga 9 malam setiap hari, termasuk hujung minggu, tetapi disarankan menghubungi terlebih dahulu untuk pengesahan. Pengunjung dari kawasan luar bandar juga boleh menggunakan aplikasi peta seperti Waze atau Google Maps dengan kata kunci Kin Wan Trading untuk navigasi yang lebih tepat.

Adakah Kin Wan Trading menawarkan perkhidmatan tempahan atau penghantaran?

Untuk kemudahan pelanggan, Kin Wan Trading menerima tempahan pakaian secara tunai atau melalui panggilan telefon bagi item yang tidak terdapat di rak. Mereka juga bekerjasama dengan perkhidmatan penghantaran tempatan seperti Lalamove untuk kawasan sekitar Chaah, tetapi caj bergantung pada jarak dan berat. Bagi pembelian borong, pihak kedai menyediakan diskaun khas dan boleh menguruskan penghantaran ke luar daerah dengan kos tambahan. Namun, disarankan untuk datang sendiri ke kedai bagi memastikan padanan saiz dan warna yang tepat sebelum membuat pembelian.