Pasaraya KU-Skudai

Pasaraya KU-Skudai
Saya Faris Izzat Hamzah, pengasas weldingnearme.my.
Apa yang akan anda temui di sini

Saya Faris Izzat Hamzah, pengasas weldingnearme.my.

Walaupun saya bukan pemilik kedai pakaian atau pengusaha butik, saya berminat untuk membantu orang ramai mencari kedai pakaian, butik dan premis fesyen yang terdekat di Malaysia dengan cepat, mudah dan boleh dipercayai.

Saya mencipta direktori ini dengan penuh dedikasi kerana saya tahu bahawa mencari kedai pakaian berhampiran boleh memudahkan urusan membeli-belah, sama ada anda mencari pakaian harian, pakaian formal, pakaian tradisional atau aksesori fesyen. Matlamat saya adalah menyediakan maklumat yang jelas, terkini dan mudah dirujuk supaya anda dapat mencari kedai yang sesuai dengan lebih yakin.

Misi saya adalah menghimpunkan maklumat berguna tentang kedai pakaian di Malaysia dalam satu tempat, termasuk lokasi, waktu operasi, maklumat hubungan, jenis pakaian dan perkhidmatan yang tersedia, supaya anda dapat mencari kedai yang paling sesuai dengan keperluan dan pilihan anda.

Terletak di tengah-tengah kesibukan bandar Skudai, Pasaraya KU-Skudai muncul sebagai destinasi utama bagi mereka yang mencari 'kedai pakaian terdekat' untuk memenuhi keperluan fesyen harian atau majlis khas. Sebagai sebuah pasaraya yang selesa dan mudah diakses, ia menawarkan pelbagai pilihan pakaian lelaki, wanita, dan kanak-kanak, daripada gaya kasual hingga formal, sekaligus menjadi tumpuan penduduk setempat dan pelajar universiti berdekatan. Dengan suasana beli-belah yang teratur dan staf yang mesra, setiap pengunjung dapat menikmati pengalaman membeli-belah yang efisien tanpa perlu bersusah payah mencari kedai lain di luar kawasan ini.

Pasaraya KU-Skudai

Alamat

15, 17 & 19, Jalan Enau 9, Taman Teratai, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia

Telefon

+60 7-527 1084

Lokasi Pasaraya KU-Skudai
Ulasan

4/5 (Baca Ulasan)

MAKLUMAT LANJUT

Pasaraya KU-Skudai, yang terletak di Jalan Enau 9, Taman Teratai, menawarkan pengalaman membeli-belah yang sangat memudahkan dengan lokasinya yang strategik di tengah-tengah kawasan Skudai. Kelebihan utama perniagaan ini adalah kepelbagaian produk yang lengkap, dari barangan segar harian hingga keperluan rumah, menjadikannya destinasi satu hentian yang menjimatkan masa. Dengan harga kompetitif dan promosi yang kerap, anda pasti mendapat nilai terbaik untuk setiap ringgit yang dibelanjakan. Selain itu, perkhidmatan mesra pelanggan daripada staf yang profesional serta kemudahan tempat letak kereta yang luas menambah keselesaan sepanjang lawatan anda. Untuk maklumat lanjut, layari laman web rasmi di atau hubungi talian +60 7-527 1084 – sememangnya pilihan bijak untuk urusan harian anda!

Ahad10:00 PG–10:00 PTG
Isnin10:00 PG–10:00 PTG
Selasa10:00 PG–10:00 PTG
Rabu10:00 PG–10:00 PTG
Khamis10:00 PG–10:00 PTG
Jumaat10:00 PG–10:00 PTG
Sabtu10:00 PG–10:00 PTG

Di mana lokasi tepat Pasaraya KU-Skudai untuk cari kedai pakaian terdekat?

Pasaraya KU-Skudai terletak di 15, 17 & 19, Jalan Enau 9, Taman Teratai, 81300 Skudai, Johor Darul Ta'zim, Malaysia – kawasan yang memang strategik untuk sesiapa yang mencari kedai pakaian terdekat. Anda boleh sampai ke sini dengan mudah, sama ada menggunakan kenderaan sendiri atau pengangkutan awam, dan terus menikmati pelbagai pilihan pakaian dalam satu binaan. Bahkan, lokasi ini juga berhampiran dengan kawasan perumahan dan komersial, jadi tak hairanlah ia menjadi tumpuan penduduk setempat yang mahu membeli baju tanpa perlu bersusah payah bergerak jauh.

Apakah jenis pakaian yang dijual di Pasaraya KU-Skudai?

Di Pasaraya KU-Skudai, anda boleh menemui pelbagai jenis pakaian yang sesuai untuk lelaki, wanita, dan kanak-kanak – dari baju kurung, baju melayu, hingga fesyen kasual moden. Dengan tumpuan kepada kedai pakaian terdekat yang lengkap, pasaraya ini menawarkan pilihan yang berpatutan untuk seisi keluarga, termasuk pakaian sukan dan aksesori seperti tudung dan tali pinggang. Jadi, tak kira anda nak cari pakaian untuk kerja, majlis, atau santai, semua ada di sini! Pernah tak terfikir, betapa mudahnya nak update wardrobe tanpa perlu pergi jauh?

Baca
y21 shop

Adakah Pasaraya KU-Skudai mempunyai waktu operasi yang fleksibel untuk pembeli?

Walaupun waktu tepat tidak dinyatakan, Pasaraya KU-Skudai terkenal sebagai destinasi membeli-belah yang mesra pelanggan, dan anda boleh menghubungi +60 7-527 1084 untuk pengesahan waktu terkini. Pasalnya, bagi mereka yang sibuk, penting untuk tahu bila pasaraya ini buka supaya tidak tersilap langkah. Namun, yang pasti, ia beroperasi setiap hari, jadi anda boleh merancang lawatan ke kedai pakaian terdekat ini pada waktu lapang, sama ada pagi atau petang. Bukankah lebih selesa bila ada pilihan untuk datang bila-bila tanpa rasa tertekan?

Bagaimana cara untuk melayari laman web Pasaraya KU-Skudai bagi melihat koleksi pakaian?

Anda boleh layari laman web rasmi di http://www.pasarayaku.com/ untuk melihat gambaran awal koleksi pakaian yang ditawarkan, walaupun katalog dalam talian mungkin tidak 100% menyeluruh. Dengan cara ini, anda boleh semak kehadiran item tertentu sebelum datang, menjimatkan masa anda di lokasi. Dalam dunia serba digital ini, takkan kita nak buang masa mencari baju yang mungkin tiada? Justeru, manfaatkan laman web tersebut sebagai panduan, kemudian teruskan ke Pasaraya KU-Skudai untuk pengalaman membeli-belah yang lebih seronok – dan jangan lupa, staf di sana pasti bersedia membantu anda mencari yang terbaik!